| Marka | Bosch |
| Güç Kaynağı | Akülü |
| Darbeli | Hayır |
| Akü gerilimi* | 3.6 V |
| Tork (yumuşak/sert/maks)* | 2,5/5/- Nm |
| Çelikte delme çapı, maks. | 5 mm |
| Akü hariç ağırlığı* | 0.28 kg |
| Akü tipi | Lityum İyon |
| Uç girişi | 1/4" İçten altıgen |
| 1,5 Ah (%80/%100) akü kapasitesinde yakl.şarj sü. | 90 dak |
| Ek veriler | |
|---|---|
| Akü gerilimi* | 3.6 V |
| Akü hariç ağırlığı* | 0.28 kg |
| Tork (yumuşak/sert/maks)* | 2,5/5/- Nm |
| Akü tipi | Lityum İyon |
| Uç girişi | 1/4" İçten altıgen |
| 1,5 Ah (%80/%100) akü kapasitesinde yakl.şarj sü. | 90 dak |
| Delme çapı | |
|---|---|
| Çelikte delme çapı, maks. | 5 mm |
* Vurgulanan Veriler
Elektrikli el aletinin A-dereceli gürültü seviyesi tipik olarak şu değerlere sahiptir: Ses basıncı seviyesi 70 dB(A); Ses performansı seviyesi 80 dB(A). K belirsizliği= 3 dB.

