| Marka | Bosch |
| Güç Kaynağı | Akülü |
| Darbeli | Evet |
| Akü gerilimi* | 14.4 V |
| Ahşapta delme çapı, maks. | 32 mm |
| Çelikte delme çapı, maks. | 10 mm |
| Duvarda delme çapı, maks.* | 8 mm |
| Rölanti devir sayısı (1. vites / 2. vites) | 0 – 450 / 0 – 1.700 dev/dak |
| Tork kademeleri | 20+2 |
| Akü tipi | Lityum İyon |
| Ek veriler | |
|---|---|
| Akü gerilimi* | 14.4 V |
| Tork (yumuşak/sert/maks)* | 18/50/- Nm |
| Rölanti devir sayısı (1. vites / 2. vites) | 0 – 450 / 0 – 1.700 dev/dak |
| Akü tipi | Lityum İyon |
| Darbe sayısı, maks. | 0 darbe/dak |
| Tork kademeleri | 20+2 |
| Delme çapı | |
|---|---|
| Ahşapta delme çapı, maks. | 32 mm |
| Çelikte delme çapı, maks. | 10 mm |
| Duvarda delme çapı, maks.* | 8 mm |
* Vurgulanan Veriler
Elektrikli el aletinin A-dereceli gürültü seviyesi tipik olarak şu değerlere sahiptir: Ses basıncı seviyesi dB(A); Ses performansı seviyesi dB(A). K belirsizliği= dB.
