| Marka | Bosch |
| Güç Kaynağı | Akülü |
| Darbeli | Hayır |
| Akü gerilimi* | 12 V |
| Tork (yumuşak/sert/maks)* | 13/30/- Nm |
| Ahşapta delme çapı, maks. | 20 mm |
| Çelikte delme çapı, maks. | 8 mm |
| Rölanti devir sayısı (1. vites / 2. vites) | 0 – 380 / 0 – 1.300 dev/dak |
| Ek veriler | |
|---|---|
| Akü gerilimi* | 12 V |
| Tork (yumuşak/sert/maks)* | 13/30/- Nm |
| Rölanti devir sayısı (1. vites / 2. vites) | 0 – 380 / 0 – 1.300 dev/dak |
| Akü tipi | Lityum İyon |
| Tork kademeleri | 20+1 |
| 1,5 Ah (%80/%100) akü kapasitesinde yakl.şarj sü. | 50/65 dak |
| Delme çapı | |
|---|---|
| Ahşapta delme çapı, maks. | 20 mm |
| Çelikte delme çapı, maks. | 8 mm |
* Vurgulanan Veriler
Elektrikli el aletinin A-dereceli gürültü seviyesi tipik olarak şu değerlere sahiptir: Ses basıncı seviyesi dB(A); Ses performansı seviyesi dB(A). K belirsizliği= dB.
