| Marka | Bosch |
| Güç Kaynağı | Akülü |
| Darbeli | Hayır |
| Akü gerilimi* | 14.4 V |
| Tork (yumuşak/sert/maks)* | 21/59/- Nm |
| Ahşapta delme çapı, maks. | 35 mm |
| Çelikte delme çapı, maks. | 13 mm |
| Titreşim emisyon değeri ah | 2.5 m/s ² |
| Tolerans K | 1.5 m/s ² |
| Rölanti devir sayısı (1. vites / 2. vites) | 0 – 500 / 0 – 1.900 dev/dak |
| Ek veriler | |
|---|---|
| Akü gerilimi* | 14.4 V |
| Tork (yumuşak/sert/maks)* | 21/59/- Nm |
| Rölanti devir sayısı (1. vites / 2. vites) | 0 – 500 / 0 – 1.900 dev/dak |
| Mandren çapı, min./maks. | 1,5 / 13 mm |
| Delme çapı | |
|---|---|
| Ahşapta delme çapı, maks. | 35 mm |
| Çelikte delme çapı, maks. | 13 mm |
| Toplam titreşim değeri (Metalde delme) | |
|---|---|
| Titreşim emisyon değeri ah | 2.5 m/s ² |
| Tolerans K | 1.5 m/s ² |
| Toplam titreşim değeri (Vidalama) | |
|---|---|
| Titreşim emisyon değeri ah | 2.5 m/s ² |
| Tolerans K | 1.5 m/s ² |
* Vurgulanan Veriler
Elektrikli el aletinin A-dereceli gürültü seviyesi tipik olarak şu değerlere sahiptir: Ses basıncı seviyesi 70 dB(A); Ses performansı seviyesi dB(A). K belirsizliği= 3 dB.
